?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Поделиться Next Entry
Сестри Тельнюк - Запоріжжя - Відгук
genyapomidor

Повільно, крок за кроком, ми йдемо вперед. Ось вже до нас завітали з особливою музичною програмою Сестри Тельнюк. Ці напрочуд цікаві жіночки з собою привезли вірші чарівної української пиїтки Оксани Забужко покладені на музику, яку, до речі, повністю написала одна з сестер - Леся. Тільки лише саму пані Забужко чогось з собою не взяли. Нажаль.

Початок концерту – на сцені з’являються Леся та Галя. Позаду них три віолончелі, поруч синтезатор й три мікрофони (все ще була надія, що третій то для пані Оксани, але ні – він слугував для створення спеціального ефекту «радіо»). Зал затихає - аплодує, затихає – аплодує й так усі півтори години. Під кінець люди підводяться, виходять на сцену дарувати квіти й навіть просять ще одну пісню на біс. Сестри погоджуються й виконують «Ранок». Все добре. Все як за сценарієм.

Стосовно програми в мене зауважень нема – лірика навиліт проходить крізь душу, серце й мозок. Музика додає трохи магічності й пафосу. Може лише бракло бітів, але це тоді вже була б абсолютна інша програма. Найкраще – Нічні Метелики, Дорога зі скла, Нью-Йорк, Жінка з цитринами, Туман, А все таки я вас любила. Найгірше – трохи сонний зал, який точно не очікував такої магії на сцені й те, що цієї програми ще нема на дисках. Цих трьох пісень так мало…хочеться ще!
Й авжеж окремо хочеться висловити свою подяку Саші Сергієнко та її організації Своєрідне Коло, яка все це нам привезла! Дякую та дякуємо! 

Вердикт:  повільно, але ми рухаємося далі. Такі проекти, як Сестри Тельнюк, доводять, що ми маємо гарну мову, гарний розум, гарних людей. Й все це треба використовувати й рухатися далі!